ג'ומלה זה לא בחינם

הדפסה
לא בחינםעברו החגים ובאו המילואים, עברו המילואים ובאה העבודה. יש לי תירוצים טובים להיעדרותי הארוכה מהבלוג. לא הייתי טורח להתנצל כל כך אם זה לא היה קשור לפוסט.

ג'ומלה היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח, כל אחד ואחת יכולים ליישם אותה ולהרים אתר נאה לאויר. אבל קוד פתוח אין משמעו חינם. לימוד המערכת, עיצוב האתר (התבנית) ויותר מזה תחזוקתו מצריכים זמן והשקעה וכידוע שני האחרונים הם כסף.

יותר ויותר אני נתקל באנשים טובים שגילו את ג'ומלה, מיהרו להקים את האתר שלהם ואחרי שבועיים נטשו אותו לאנחות. אני לא מדבר על המראה של האתר, זה נושא לפוסט אחר. אני מדבר על התוכן.

אנשים, כנראה, מבינים שהתוכן הוא עיקר האתר, לא בטוח שהם יודעים עד כמה זה קשה או עד כמה זה גוזל זמן ומאמץ. אין שם יפני קטן שכותב מאמרים שנונים ואת התמונות צריך להתאים לגודל העמוד. רוצה לומר שעיקר ההשקעה צפויה בניהול השוטף, בתוכן היומיומי.

2 אפשרויות עומדות לפניכם, לעשות את זה בעצמכם או לקחת מישהו חיצוני. ואם לקחתם מישהו חיצוני הוא יכול רק לערוך את הטקסטים שלכם ולהעמיד את התמונות במקום או שהוא יכול ממש לכתוב עבורכם.

לא משנה באיזו אפשרות תבחרו, היא תעלה לכם כסף!

וסליחה על המרמור המפעפע בין השורות, זה לא אתם זה אני...
תגובות
הוסף תגובה
הוסף תגובה
שם:
דואל:
 
אתר:
כותרת:
אנא מלא את קוד האנטי-ספאם שאתה רואה בתמונה.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

עדכון אחרון ( חמישי, 29 נובמבר 2007 00:11 )